Jurorzy 2017

Ilona Adamska

Wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014 oraz Aktywność Kobiet 2015. Zdobywczyni statuetki The Queen of Creativity w konkursie POLISH BUSINESS QUEEN. Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając wiele warszawskich fundacji. Uwielbia spotkania z kobietami. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało jej w tym roku statuetkę za wkład w promowanie przedsiębiorczości kobiet. Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013 oraz „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”. We wrześniu 2015 roku wydała charytatywny album kulinarny „Szczypta Luksusu” z udziałem gwiazd, blogerów kulinarnych i szefów kuchni najlepszych polskich restauracji. We wrześniu 2016 światło dzienne ujrzała jej piąta książka pt. „Lwice Biznesu. Inspirujące wywiady z kobietami sukcesu”. W 2016 roku magazyn FORBES umieścił jej firmę w prestiżowym albumie DIAMENTY FORBESA. Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi. Kocha kino, dobrą książkę i kuchnię swojego faceta. Szaleje na nartach, zwiedza świat i udowadnia, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych.

Renata Zielezińska

Pomysłodawczyni i założycielka portalu TrustedCosmetics.pl, redaktor kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, copywritera, testerka kosmetyków, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów. Prowadzi bloga o życiu biznesowym, rozterkach i sukcesach: http://renatazielezinska.blogspot.com/

Kinga Piwowarska

Redaktor naczelna działającego od 2009 roku portalu Woman-News.pl tworzonego dla kobiet, które są świadome swojej wartości. Nastawione na karierę i rozwój osobisty nie zapominają o więziach międzyludzkich i rodzinie. Zajęte pracą zawodową znajdują czas na relaks i zadbanie o swoje zdrowie i urodę. Swobodnie poruszają się wśród najnowszych trendów, by wybierać to, co najbardziej im odpowiada. Dyplomowany Life&Wellness Coach skupia się nawork life balance i na technikach relaksacyjnych mających sprowadzić do tu i teraz, by wyciszyć umysł i zrelaksować ciało – głównie przez świadomy oddech. Kreatorka i prezenterka Woman-News TV pierwszej telewizji internetowej dla kobiet nadającej na żywo. Misją telewizji jest pokazywanie w czasie realnym tego co dzieje się na różnych ciekawych wydarzeniach, konferencjach i targach, a także prezentowanie sylwetek ambitnych, inspirujących kobiet.

Anna Słopiecka

Ekspert ds. wizerunku i promocji marki. Właścicielka agencji kreatywnej Noble Brand. Pomysłodawca i organizator wydarzeń biznesowych z cyklu „Brand Elite – Spotkania z Marką”. Sekretarz Radomskiej Loży Business Centre Club. Członkini Izby Przemysłowo – Handlowej Ziemi Radomskiej. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. We wszystkich działaniach przyświeca jej idea „Najważniejszy drugi człowiek”.

mgr Magdalena Ciesielska-Dwojak

Jest dietetykiem klinicznym i właścicielką Poradni Dietetycznej Life&Diet w Radomiu. Na co dzień prowadzi indywidualne konsultacje z pacjentami z Radomia, Polski i Świata – stacjonarnie oraz on-line. Do jej szczególnych zainteresowań należy endokrynologia, immunologia, gastroenterologia, medycyna holistyczna, psychosomatyka, kardiodiabetologia i dietoterpia otyłości. Ukończyła studia na kierunku Dietetyka o specjalizacji Dietoterapia w Lublinie oraz Dietetykę Kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje umiejętności praktyczne w zawodzie dietetyka nabywała w specjalistycznych szpitalach i przychodniach w Lublinie, Warszawie i w Radomiu. Na co dzień współpracuje również ze szpitalami specjalistycznymi w województwie mazowieckim, poradniami fizjoterapeutycznymi, psychologicznymi i fundacjami. Jest Członkiem Polskiej Akademii Zdrowia, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. W 2015 roku założyła Akademię Zdrowego Żywienia, w której prowadzi autorskie szkolenia z zakresu dietetyki, psychosomatyki i medycyny holistycznej. W ostatnich latach pracowała jako wykładowca na wyższych uczelniach na kierunkach medycznych w Lublinie i w Radomiu. Systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach medycznych i żywieniowych. Nieustannie rozwija swoje kwalifikacje w oparciu o fachową literaturę z zakresu dietetyki, fizjologii, medycyny i sportu. Stale pracuje także nad swoją pracą doktorską, która niebawem ujrzy światło dzienne.

Rafał Krajewski

Jestem sportowcem amatorem. Dzięki bieganiu udało mi się przeżyć wiele cudownych i niepowtarzalnych chwil. Poznałem wielu wspaniałych ludzi z całej Polski i nie tylko. W trakcie rozwijania swojej pasji zaangażowałem się w wiele akcji charytatywnych i sam prowadziłem kilka zbiórek głównie na rzecz dzieci. Osobiście uważam to za mój największy sukces – robiąc coś co sprawia mi przyjemność, coś co kocham – mogę pomagać innym. Obecnie prowadzę zbiórkę dla angielskiej fundacji MACS, zajmującej się dziećmi z poważnymi wadami wzroku. Fundacja ta umożliwiła mi start w jednym z największych Maratonów na świecie – VIRGIN MONEY LONDON MARATHON 2017. Zaczynając moją przygodę z bieganiem to właśnie blogi były moim głównym źródłem informacji na temat sprzętu i technik, które pomógłby mi się w tej dziedzinie rozwijać. W trakcie oceny konkursowych blogów, poza merytoryką, zwrócę uwagę na to ile serca i zaangażowania autor wkłada w pasję, którą nam przedstawia.

Honorata Dyjasek

Honorata Dyjasek – Pomysłodawczyni i organizatorka Radomskiego Plebiscytu Blogowego. Redaktor naczelna portalu dla kobiet VitWoman.pl oraz radomskiego portalu rozrywkowego HelloRadom.pl. Laureatka plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu 2016 organizowanego przez magazyn ludzi sukcesu Law Business Quality. Zdobywczyni statuetki w Plebiscycie Prestiżowy Produkt Roku 2016 w kategorii Portal Kobiecy, organizowanym przez magazyn ludzi sukcesu Law Business Quality. Posiadaczka zaszczytnego tytułu The Queen of Women for Women otrzymanego wraz ze statuetką i certyfikatem podczas gali Polish Business Queen. Bohaterka książki Lwice Biznesu. Inspirujące wywiady z kobietami sukcesu. Zdobywczyni tytułu Lider Biznesu MŚP 2017 oraz statuetki Marka o Wielkim Sercu przyznej przez Wydawnictwo I.D. Media. Bohaterka książki „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w życiu i nie tylko” obok takich osobowości jak Beata Tyszkiewicz, Anna Wyszkoni, Monika Zamachowska czy Emilian Kamiński.
TOP